Головна » 2018 » Березень » 12

   204-ті роковини з дня народження Кобзаря молодші школярі  відзначали знайомством з книгою Є.Білоусова "Тарасове перо" .Це  казка про Великого Українця Тараса Григоровича Шевченка. У доступній і цікавій формі автор розповідає про дитячі і юнацькі роки великого письменника.

     А от старші учні організували Інтернет-марафон "Читаємо Шевченка". Запрошуємо і Вас долучитися до нього за посиланням:

https://www.facebook.com/ROZBISHEVSKA.ZOSH/videos/2062793560665291/?hc_ref=ARTMz8BK9mxZzKBYVu3TpjFxf49UnV5c1G6TWuj-n_3DjLioqByFS2fitLJK4VcUrLg&fref=nf

... Читати далі »

Просмотров: 369 | Добавил: Valentina | Дата: | Комментарии (0)

З метою ознайомлення учителів початкових класів з основними принципами, формами та методами інноваційних технологій та методикою їх впровадження в освітній процес 6 лютого 2018 року у Розбишівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів був проведений семінар-практикум для вчителів методичного об’єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Сергіївської сільської ради на тему «Використання інноваційних технологій та електронних ігрових ресурсів в освітньому процесі початкової школи».
У ході проведення семінару учитель початкових класів Кравченко О.В. окреслила напрямки діяльності з питань впровадження ІКТ та ЕОІР (електронних освітніх ігрових ресурсів) в освітній процес, а також поділилася досвідом , який отримала під час проходження курсів "Використання електронних освітніх ігрових ресурс ... Читати далі »

Просмотров: 342 | Добавил: Valentina | Дата: | Комментарии (0)

Контактна інформація
Адреса школи
37330, Полтавська область, Гадяцький район,
с.Розбишівка,вул.Центральна,188(5354)55355 rozbishivsjka-shkola@meta.ua
Місцезнаходження