З КОРИСТЮ ДЛЯ ДИТИНИ

 

                 «Останній дзвінок», що продзвенів в навчальних закладах району сповістив про початок   для учнів  тривалих «літніх»  канікул. Настав час  відпочинку  : час «свободи», незайнятості, волі і загартування здоров»я  для дітей.

Для більшості сімей, батьків, розпочався досить напружений період турбот про  оздоровлення і зайнятість дітей. Це  добре, якщо у сім»ї  є можливість організувати оздоровлення  своїх дітей в таборах , під наглядом професійних працівників. Ті ж батьки, хто такої можливості не має, не повинні  залишати безконтрольним  проведення канікулярного часу власною дитиною, надіючись на її свідому і відповідальну поведінку.              

Дитина, що живе у соціумі, відчуває великий вплив оточення, яке не завжди носить позитивний характер. Хочу, щоб батьки почули моє   звернення і зрозуміли, що на період літа   зайнятість дітей корисними справами є найважливішою справою. Адже регламентувати відпочинок дітей в цей період, посилити контроль за їх діями і проведенням вільного  часу  саме батьківський обов»язок.

Я закликаю вас, шановні батьки, розпишіть посильні доручення  по дому і щоденну зайнятість ваших дітей; обговоріть і узгодьте в сім»ї  кількість і можливість використання дітьми «карманних грошей»; час і тривалість відвідування друзів і  розважальних заходів. Зверніть увагу на те, що ваша дитина незалежно від її віку ( 7- 12 - 15 - 17 років )  не повинна  безцільно  цілими днями тинятись по місту, лежати на дивані  дивлячись усі телепрограми підряд  або ж  безвідривно «сидіти» у комп»ютері. Вона повинна  мати щоденні зрозумілі і чітко окреслені  обов»язки контрольовані  батьками.

Знаходьте час для спілкування «по душам» зі своєю донькою чи сином, обговорення актуальних питань, які хвилюють ваших дітей, простого перебування разом. Знаходьте спільні заняття, роботу і виконуйте їх разом. Допоможіть своїй дитині  організувати вільний час, знайти  потрібне і цікаве заняття, яке принесло б їй користь.

Тільки від вас, шановні мами і татусі , залежить  здоров»я і життя  дитини.

 

 

Директор РЦППСР                                                                               Божко Л.Ф.

 

Травень 2013      
Контактна інформація
Адреса школи
37330, Полтавська область, Гадяцький район,
с.Розбишівка,вул.Центральна,188(5354)55355 rozbishivsjka-shkola@meta.ua
Місцезнаходження