Сторінка  1  2  3  4  5  6  7  8  9

3 червня 2016 року

3 червня в ДОТ «Веселка» був день рукотвора. Вихованці побували на майстер-класі з канзаши, а також в майстерні поробок.

 

Вкладаючи в дітей, будуємо майбутнє

Літо, літечко! Тепленько, сонячно, гарно! Та, ні... Не просто гарно, а чудово, казково! Така благодать на землі, коли приходить чарівне літо. Теплі промені яскравого сонечка зігрівають навколишній світ. Все цвіте, достигає. Колоситься збіжжя, наливаються солодкими соками сади і городи. І кожна ягідка додає радість і задоволення. Літо приносить красу, тепло і радість. Манить до себе річка і озеро, кличе синє море у лагідні хвилі. А в лісі яка краса! 
У таку чарівну пору у дітей починаються канікули, такі бажані і довгоочікувані. Сторонній людині здається, що життя школи в цей час припиняється,засинає вона до нового навчального року. Проте це не так. Педагоги,діти,люди,які просто переймаються шкільним життям ,впевнені в цьому. Адже і підсумки навчального року підвести треба, і відремонтувати шкільні приміщення ,і двір доглянути. А ще – зробити цікавим перебування дітей у пришкільному таборі. На все це потрібні кошти, часом немалі. Тож фінансова підтримка і допомога хороших людей не зайва.
Добре , що Розбишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів знаходиться у селі, де живуть небайдужі люди,які завжди готові допомогти.
З премією сільського голови завітав до школи на свято Останнього дзвоника Коркішко О.І., спонсорську допомогу для ремонту приміщень надав депутат районної ради Верещака І.М. Ці люди – часті гості в школі, завжди підтримують починання педагогічного колективу , допомагають. 
Сільська рада, приміром, виділила субвенцію для ремонту школи, надала допомогу в упорядкуванні дров,адже біля них чимало роботи, а обслуговуючого персоналу в закладі зовсім небагато. За сприяння сільського голови добудовано укриття для твердого палива.
Не стоїть осторонь шкільних проблем і директор ТОВ «Вікторія-Агро» Близнюк Р.А. Шкільний автобус,наприклад,маленький, а дітей у пришкільному таборі «Веселка» 27,і всім їм хотілося побувати на святі, присвяченому Дню захисту дітей у райцентрі,тож допоміг Руслан Анатолійович,надавши маршрутку сільськогосподарського підприємства, яким керує. Завдяки наданому ним автотранспорту, зі шкільного подвір'я вивезено тонни відходів від спалювання дров та вугілля,зорано пришкільну ділянку.
Неодноразово допомогу в розпилюванні дров надавали школі і працівники сільськогосподарського підприємства, яким керує Смаль М.А.
Від імені педагогічного та учнівського колективу хочеться щиро подякувати цим людям. Знайте, ми цінуємо вашу допомогу! Адже ,загальновідомо,що кошти, вкладені в дітей, використані найбільш правильно, бо діти-то наше завтра, то майбутні дні нашої України.

 

   

6 червня 2016 року

6 червня – день правознавця. Загони «Торнадо» і «Смайлики» змагалися у грі «Чи знаєш ти свої права». Переміг загін «Торнадо». Вітаємо їх з перемогою.

   

Контактна інформація
Адреса школи
37330, Полтавська область, Гадяцький район,
с.Розбишівка,вул.Центральна,188(5354)55355 rozbishivsjka-shkola@meta.ua
Місцезнаходження