Електронні бібліотеки


 

Бібліотека української літератури http://www.ukrlib.com.ua/

Бібліотека світової літератури. Оригінали та переклади  http://www.ae-lib.org.ua/

Українські традиції  http://traditions.org.ua/

Освітньо-інформаційні ресурси

Національна бібліотека України для дітей 
Тут Ви знайдете актуальну інформацію про життя Бібліотеки та інших дитячих бібліотек України, дізнаєтесь про найкращі сучасні видання для дітей, зможете здійснити пошук в нашому електронному каталозі, ознайомитися з перлинами книговидання для дітей з Фонду рідкісної книги, задати питання бібліографу тощо.

Бібліотека Департаменту освіти Харківської міської ради http://edu.kharkivosvita.net.ua/content/4/49

Велика бібліотека художньої літератури, твори за шкільною програмою; методична література.

Електронні підручники з різних дисциплін: історії, права, географіїї, економіки, екології, тощо.


Поетика. Бібліотека української поезії http://poetry.uazone.net/

Тексти творів українських поетів від 17 до 21 століття, біографії авторів, статті. Народні й сучасні пісні.

Бібліотека української літературиhttp://www.ukrlib.com.ua/books/

Ukrlib - це найбільша в Інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка крім українських книжок пропонує також літературну енциклопедію, біографії, шкільні твори, учнівські реферати, стислі перекази змісту творів з української та зарубіжної літератури. «Школьная библиотека» 

Вся школьная программа по литературе на одном сайте!
Бесплатно и в разных электронных форматах собраны все: от классиков до современников

Бібліотека світової літератури http://www.ae-lib.org.ua/
Бібліотека поповнювалася хронологічно, починаючи з давньогрецької літератури. На сьогодні більш-менш повно представлена давньогрецька та давньоримська література, Середньовічна література, а також література для дітей. Менш повно - література Відродження та XVII століття.
Проект створений певною мірою для того, щоб надати користувачеві всі обов'язкові за шкільною програмою твори, оскільки часто у шкільних бібліотеках їх нема чи вони важкодоступні, а також щоб надати додатковий матеріал - статті, дослідження, підручники - вищого рівня ніж розраховані для шкіл.

Е-бібліотека «Чтиво»  http://chtyvo.org.ua/
Е-бібліотека «Чтиво» — це книгозбірня україномовної літератури. Тексти будь-якого твору можуть бути представлені у різних, в т.ч. заZIPованих, форматах (*.txt, *.html, *.doc, *.rtf, *.fb2, *.pdf, *.djvu) у кодуваннях Windows 1251 або UTF-8.

Багато літератури за шкільною програмою

Бесплатная виртуальная электронная библиотека – ВВМ http://www.velib.com/
В этой электронной библиотеке Вы найдете шедевры мировой литературы (русской, украинской и зарубежной), ознакомитесь с произведениями и биографиями великих писателей, поэтов и историков, а также с произведениями устного народного творчества, работами по религии и истории, все произведения доступны для чтения в режиме on-line, также можно скачать понравившиеся книги в формате fb2.

Раздел "Школьникам" создан для помощи школьникам и студентам. С его помощью можно быстро найти и ознакомиться с необходимой для изучения, в рамках школьной программы, литературой. В этом разделе Вы имеете уникальную возможность просмотреть списки рекомендованной для изучения литературы, составленные с разбивкой по этапам образования и с учетом специфики изучения литературы в различных школах, быстро перейти к тексту необходимого произведения.

Библиотека Гумер - гуманитарные наукиhttp://www.gumer.info/
В этой библиотеке собраны полнотекстовые документы по различным общественно-гуманитарным наукам (истории, экономике, педагогике, литературе, религии и т.п), есть научно-популярные издания, художественная литература, в том числе юмористическая, учебники и книги на иностранных языках.

Электронная библиотека АЛЬДЕБАРАН Альдебаран - крупнейшая электронная библиотека on-line. Здесь собрана бесплатная художественная, учебная и техническая литература и книги различных жанров: детективы, фантастика, русская и зарубежная литература, стихи и поэзия, любовные романы, детская литература, фэнтези и т.д.
В виртуальной интернет библиотеке Альдебаран вы можете скачать бесплатные электронные книги, книги для КПК, а также почитать стихи и прозу онлайн.

Одесская электронная библиотекаhttp://virtlib.odessa.net/
Собрание книг различной тематики. Удобный поиск по названию, автору, тематике, ключевым словам.

Ось декілька адрес, підібраних спеціально для Вас

http://www.ukrlife.org - Велика віртуальна книгозбірня, в якій можна знайти не лише добре відомі твори української літератури, а й багато невідомих, раніше не друкованих творів.

http://www.lukoshko.net - ЛУКОШКО СКАЗОК - народні казки, письменники-казкарі, вірші для дітей, дітям про тварин та багато іншого.

http://ukrlib.com.ua - Мабуть, найкраща бібліотека української літератури. Тут можна безпроблемно завантажити книжки українських авторів і український переклад найвідоміших світових письменників. Вражає неймовірна кількість критичних статей, рефератів, стислих переказів творів та інших матеріалів.

http://www.fenzin.org - Найкращий портал для любителів фентезі та фантастики. Представлена найбільша база книжок, яка постійно оновлюється.

http://bookLand.net.ua - Магазин електронних книг. На сайті є широкий перелік рубрик. Серед них - дитяча література та книги шкільної програми (5 -11 клас), які можна перечитати в он-лайн режимі або скачати на носій.

http://poetyka.uazone.net - Бібліотека української поезії. На сайті представлені різні періоди української поезії, переклади зарубіжних авторів та народні пісні. Абетковий покажчик поетів дуже зручний для користування.

АДРЕСИ САЙТІВ, НА ЯКИХ МОЖНА ЗНАЙТИ

Ви ж не думаєте, що в Інтернеті немає муль­тиків? Обов'язково є!

http://www.children.kulichki.net — і тут теж є мультики.

Книжкові гори

Інтернет - це велетенська бібліотека. Якщо любите читати — вам сюди:

http://abetka.ukrlife.org - «Весела абетка». Казки, приказки, загадки, скоромовки і читанка - для вас, юні читачі
http://www.lib.ru/TALES/ — казки, дитячі повісті.
http://www1001skazka.com — всім, хто любить слухати казки.

Казки про тварин

Про нові надходження до нашої бібліотеки ти довідаєшся тут
А журнали почитаєш на сайтах:
http://www.kinder.mksat.net/zines/enter.htm — ілюстрований електронний каталог дитя­чих журналів на сайті дитячої міської бібліо­теки М.Миколаєва

ОСВІТНІ ПОРТАЛИ

Міністерство освіти і науки Україниhttp://www.mon.gov.ua
Освіта та наука України: нормативні акти, база даних ВУЗів та шкіл, новини.

Освіта-UAhttp://osvita-ua.net Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.

Освіта в Україніhttp://www.ednu.kiev.ua
Українські організації, пов'язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання.

Освітній портал - освіта в Україні, освіта за кордономhttp://www.osvita.org.ua
Довідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном.

Шкільний портал "Острів знань"http://ostriv.in.ua
Комплексна інформація про навчання і дозвілля. Чинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестація. Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації. 

Вчитель вчителю, учням та батькамhttp://teacher.at.ua
Накази, листи, рекомендації. Поради та рекомендації для вчителів та батьків. Поради психолога.

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Портфоліо вчителя http://aura.at.ua Інформація для вчителя початкової школи. 

Супер класhttp://myclass.at.ua
Сайт вчителя початкових класів школи №118 міста Кривий Ріг. Скарбничка вчителя. Законодавство. На допомогу вчителю. Психологічні тести для дітей. Робота з батьками. Молодому вчителю. Навчальні програми. Виховна робота. Методичний порадник. Матеріали до уроку. Українська мова. Правова iнформацiя.

ВЧИТЕЛЯМ – ПРЕДМЕТНИКАМ

UROKI.NEThttp://www.uroki.net
Все для вчителя: поурочне і тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів - предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій.

Шкільна фізикаhttp://sp.bdpu.org
Теорія, задачі, тести, демонстрації, лабораторні роботи, методика навчання.

Для вчителя хімії та біології

Український біологічний сайтhttp://www.biology.org.ua
Висвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні. 


Для вчителя хімії та біологіїhttp://www.uroki.net/docxim.htm
Розробки уроків, календарні, тематичні, поурочні плани, розробки уроків для вчителя хімії та біології в школі.

Географія в школі

Географія в школіhttp://geosite.com.ua
Географія в школі на «Географічному порталі»: програми, поурочне планування, розробки уроків, електронні уроки, практичні роботи, нетрадиційні уроки, задачі, література, довідкові матеріали. 

Географія в школіhttp://ukr-tur.narod.ru/shkola/shkola.htm
Географія в школі на сайті «Світ географії та туризму»: розробка уроків, виховні заходи, методичні рекомендації

Українська мова та література

Українська мова і літератураhttp://ridnamova.ck.ua
Сайт для учителів української мови і літератури. Українська мова. Українська література. Зарубіжна література. Позакласна робота. На допомогу учням.

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченкаhttp://ippo.org.ua
Інформація для учителів - предметників на інформаційно-методичному сайті: методичні рекомендації, дидактичний матеріал, цікавий досвід.

Українська мова і література в школіhttp://www.ukr-in-school.edu-ua.net
Електронна версія науково-методичного журналу.

Інформатика

Світ ПК. Учитель-учителюhttp://www.svit-pk.cpto1.vn.ua/
Інформаційно - освітній портал на допомогу вчителю інформатики: плани-конспекти з інформатики, цікаві статті, інструкції, програми.

Інформатика в школіhttp://informatik.at.ua
Інформація про програмне забезпечення, яке можна використати на уроках інформатики. Цікаві та необхідні матеріали для вчителів інформатики. Плани-конспектів уроків інформатики

Уроки образотворчого мистецтва та праці в школі

Слово вчителяhttp://konserg.ucoz.ua Цей сайт cтворено для поширення власного досвіду, для спілкування, обміну ідеями тощо. Розробки поурочних планів, виховних годин, комп'ютерних програм, тестів. Вчителям інформатики, образотворчого мистецтва. 

Трудове навчання

http://trudove.org.ua Сайт для учителів трудового навчання та обслуговуючої праці. Сучасні технології. Радіоелектроніка. Декоративне мистецтво

Контактна інформація
Адреса школи
37330, Полтавська область, Гадяцький район,
с.Розбишівка,вул.Центральна,188(5354)55355 rozbishivsjka-shkola@meta.ua
Місцезнаходження