Головна » 2018 » Лютий » 22 » Батьки змінюють професію, або "вчитель на годину".
17:58
Батьки змінюють професію, або "вчитель на годину".

   На базі 1 класу розпочалося втілення в життя проекту-експерименту “Батьки змінюють професію, або "вчитель на годину". Батьки першокласників активно відгукнулися на таку ініціативу та почали випробовувати себе в ролі вчителів.

" Сьогодні моя мама буде вчителькою! " - з гордістю повідомляє всім у коридорі першокласник Даниїл. Так, Чубата Віта Миколаївна, голова батьківського комітету, вперше спробувала себе у ролі вчителя. Урок математики вона обрала не випадково, адже має спеціальність " Облік і аудит". 
Веселе повторення табличних випадків додавання і віднімання, подорож у країну Геометричних фігур, цікава математична розминка і робота з інтерактивною дошкою захопили всіх учасників експерименту . Наперебій діти відповідали, креслили, розв'язували приклади і задачі. " Які ж ви всі розумники! "- хвалить Віта Миколаївна дітей в кінці уроку . Аякже, адже першокласники беруть участь у проекті "Розумники", вони завжди навчаються весело і завзято.

Дітям такий експеримент сподобався. Вони говорять, що це дуже цікаво і вони тепер з нетерпінням чекають, коли і їхні батьки стануть "вчителями на годину"

"Мене спочатку така пропозиція здивувала, але потім я зрозуміла, що мені цікаво випробувати це на собі і, крім того, поринути в шкільне життя своєї дитини, побачити, як відбувається виховний процес. Мені дуже сподобалося", - поділилася враженнями наша нова вчителька Віта Миколаївна.

     

Переглядів: 66 | Додав: Valentina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Контактна інформація
Адреса школи
37330, Полтавська область, Гадяцький район,
с.Розбишівка,вул.Центральна,188(5354)55355 rozbishivsjka-shkola@meta.ua
Місцезнаходження